Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2014

2012-2013 ÖSYS Yerleştirme Sonucuna Göre Oluşan Minimum Puanlar

2012-2013 ÖSYS Yerleştirme Sonucuna Göre Oluşan Minimum Puanlar

17 Ağustos cuma günü açıklanan yerleştirme sonuçlarından sonra üniversite bölümlerinin taban ve tavan puanları da belli oldur. Hangi bölümün kaç puan ile kapattığı gelecek sene sınava girecek adaylar ve tercih yapan adaylar için önem taşımaktadır. Gelecek sene sınava girecekler oluşan taban-tavan puanlarına göre hazırlıklarını yapacaklar. Bu sene tercih yapanlar ise tercihlerini karşılaştırmak için tavan- taban puanlara dikkat edecekler. Bu yüzden bizde sizin için bölümleri taban-tavan puanlarını bir dosyaya koyduk. Yalnız pdf formatında olan bu dosyanın excell biçimlisini de yakında sitemize yükleyeceğiz.

Hukuk Fakülteleri kaç puanla kapattı?  Tıp Fakülteleri kaç puanla kapattı?  Mühendislik Fakülteleri kaç puanla kapattı? Psikoloji bölümleri kaç puanla kapattı? Acaba başka bir bölüm seçseydim yerleşir miydim? diye düşünenlerin bu dosyaya bakmaları gerekir. 

 

311 NUMARALI ODA
311 NUMARALI ODA
311 NUMARALI ODA.rar
6.1 KiB
346 Downloads
Ayrıntılar...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Lütfen yorumlarınızı imla kurallarına göre yapınız. İmla kurallarına göre yapılmayan, harfleri eksik olan yorumlara cevap verilmeyecektir. SORU SORMAK İÇİN LÜTFEN BURAYI KULLANIN. 

Yorum Yaz

Site Yazarı Google +: Rehber Erdal