Anasayfa » Döküman » Sınav verileri » 2012-2013 ÖSYS Yerleştirme Sonucuna Göre Oluşan Minimum Puanlar

2012-2013 ÖSYS Yerleştirme Sonucuna Göre Oluşan Minimum Puanlar

17 Ağustos cuma günü açıklanan yerleştirme sonuçlarından sonra üniversite bölümlerinin taban ve tavan puanları da belli oldur. Hangi bölümün kaç puan ile kapattığı gelecek sene sınava girecek adaylar ve tercih yapan adaylar için önem taşımaktadır. Gelecek sene sınava girecekler oluşan taban-tavan puanlarına göre hazırlıklarını yapacaklar. Bu sene tercih yapanlar ise tercihlerini karşılaştırmak için tavan- taban puanlara dikkat edecekler. Bu yüzden bizde sizin için bölümleri taban-tavan puanlarını bir dosyaya koyduk. Yalnız pdf formatında olan bu dosyanın excell biçimlisini de yakında sitemize yükleyeceğiz.

Hukuk Fakülteleri kaç puanla kapattı?  Tıp Fakülteleri kaç puanla kapattı?  Mühendislik Fakülteleri kaç puanla kapattı? Psikoloji bölümleri kaç puanla kapattı? Acaba başka bir bölüm seçseydim yerleşir miydim? diye düşünenlerin bu dosyaya bakmaları gerekir. 

 

[wpfilebase tag=file id=10 /]

Hakkında Rehber Erdal

İnternet dünyasında Rehber Erdal olarak tanıdığınız bu kardeşiniz işinde kendini geliştirmek isteyen, gelişime açık biridir. Bu amaçla kurmuş olduğu bu blogta gelişime ve değişime açık olan herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır. Sitemizi desteklediğiniz ve beğendiğiniz için teşekkürler.

Sen de Bir Yorumla Bu Yazıya Değer Kat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*