Anasayfa » Eğitim » Öğretmen » 2013 Şubat Dönemi Özür Grubu Taban Puanları

2013 Şubat Dönemi Özür Grubu Taban Puanları

Dün şubat dönemi olarak adlandırılan özür grubu yer değiştirme sonuçları belli oldu. 8 bin 286 kişinin başvurduğu atamalara  6 bin 768 öğretmen yer değiştirdi. Özellikle eş durumundan atamaların daha fazla olduğu bu dönem atamalarında 6 bin 768 öğretmen kendi okulundan ayrılarak farklı bir okula geçiş yapmış oldu.

Şimdi bu atamalar sonucunda oluşan taban puanları öğrenmek zamanı geldi. İnsan kaynakları genel müdürlüğünün taban puanları yayınlayıp yayınlamayacağını merakla beklemekteyiz. Bundan sonraki atamalar için öğretmenlerin sağlıklı tercih yapmaları için özür grubu sonucu oluşan taban puanları öğrenmeleri gerekir.

Belki pazartesi günü bu atamaların sonucunda oluşan taban puanları öğrenme imkanımız olacaktır. Şubat atamaları sonucu oluşan taban puanları burada yayınlaycağım

şubat dönemi özür grubu atama sonuçları minimum puanları  için tıklayınız

 

Hakkında Rehber Erdal

İnternet dünyasında Rehber Erdal olarak tanıdığınız bu kardeşiniz işinde kendini geliştirmek isteyen, gelişime açık biridir. Bu amaçla kurmuş olduğu bu blogta gelişime ve değişime açık olan herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır. Sitemizi desteklediğiniz ve beğendiğiniz için teşekkürler.

Sen de Bir Yorumla Bu Yazıya Değer Kat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*