Anasayfa » Eğitim » Öğretmen » 2014 Şubat Dönemi Öğretmen Atama Taban Puanları

2014 Şubat Dönemi Öğretmen Atama Taban Puanları

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü 21 Ocak’ta sonuçları açıklanan özür grubu iller arası veya il içi öğretmen yer değiştirme atama sonuçlarına göre oluşan taban puanları açıkladı. Taban puanlarını daha önce yaptığı gibi yine excell formatında yayınladı. Binlerce sınıf öğretmeni bu atama döneminde yer değişikliği başvurusu yapmasına rağmen isteklerine ulaşamadılar. Şimdi ise gitmek istedikleri kurumların kaç puanla öğretmen aldıklarını öğrenmek istemektedirler.

Aşağıdaki linke tıkladığınızda 2014 şubat dönemi olarak geçen ve ocak ayında yapılan atama sonuçlarını öğrenebileceksiniz. Dosya filtreli olarak verildiği için filtreye dokunduğunuzda ilgili ili seçerek kurumların kaç puanla öğretmen aldıklarını görebileceksiniz.

 

2014 ŞUBAT ÖZÜR GRUBU ATAMA SONUÇLARI İNDİR

 

Hakkında Rehber Erdal

İnternet dünyasında Rehber Erdal olarak tanıdığınız bu kardeşiniz işinde kendini geliştirmek isteyen, gelişime açık biridir. Bu amaçla kurmuş olduğu bu blogta gelişime ve değişime açık olan herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır. Sitemizi desteklediğiniz ve beğendiğiniz için teşekkürler.

Sen de Bir Yorumla Bu Yazıya Değer Kat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*