Antrenmanlarla Matematik

Tanıtım

YGS-LYS sınavlarına hazırlanan öğrencilerin matematik bilgisi ilkokul birincisi sınıf öğrencisi ile fen lisesi birincisi arasında değişmektedir. Bu sınavlara hazırlanan öğrenciler için matematik testi önemli bir problemdir. Özellikle iyi olan bölümlere yerleşmek için matematik olmazlardandır. Sınavlara girecek adayların matematik bilgileri ise dediğimiz gibi sıfırdan en iyiye kadar değişmektedir.

Matematik testinden başarılı olmak için kullandığınız kaynakta çok önemlidir. Matematik bilginizle orantılı olmayan bir kitaptan soruları çözmeye çalıştığınızda kendinize olan inancınız yok olur ve asla matematiği öğrenmeyeceğini düşünürsünüz.

Oysa matematiği herkes öğrenebilir. Önemli olan nereden başladığınız ve hangi yöntemleri, kaynakları kullandığınızdır. Matematik bilgisini bir gökdelene benzetebiliriz. Bazı gökdelenin dışında iken bazıları gökdelenin en üst katındadır. Sizin de bu gökdelende katları çıkabilmeniz için, size uygun kaynaklara ve doğru bir yönlendirmeye ihtiyacınız var.

Birçok öğrenci lise hayatında herhangi bir başarı elde edemezken liseyi bitirdikten sonra bir yıllık çalışma ile orta düzeyde bir üniversite programı kazanabilecek düzeye gelebiliyor. Peki, bu nasıl oluyor?

Bu öğrencilerin başarılı olması kullandıkları kaynaklarla alakalıdır. Ayrıca çalıştıkları uzmanların söylediklerine dikkat etmeleri ve her şeye sıfırdan başlayabileceklerini öğrenmeleridir.

Matematik bilgisi sıfır olanlar için güzel bir kitaptan bahsetmek istiyorum. “Antrenmanlarla Matematik” birçok öğrencinin matematiği öğrenmesini sağlayan bir kaynaktır. Antrenmanlarla matematik kitabı size matematiği en alt düzeyde öğretmeğe çalışıyor. Verilen soruları sıra ile çözmeye başladığınızda bir iki aylık bir süre için karmaşık matematik sorularını çözebilecek düzeye gelebiliyorsunuz.

Bu kitaba ulaşmak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2 thoughts on “Antrenmanlarla Matematik

  1. paramızın karşılıgını emeğınızın hakkını vermışsınız teşekkürler 🙂 inşallah sınavda sayenizde +20 yapcam 🙂

  2. Kesinlikle katılıyom. Ben (-3+5) kactır? sorusunu bile yapamazken bu kitapla başlayıp acayip ilerledim. Ben bile kendime inanamıyorum.teşekkürler antrenmanlarla matematik:) beni bile matematikci yaptın ya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.