Başlangıç günü

Genel

Şu anda yayında olan hiçbir siteye benzememek sadece kendisi olma niyetinde olan yenirehberlik.com sitesi resmen 10 nisan 2012 günü yayın hayatına başlamış bulunuyor.

Rehberlikle ilgili çok sayıda site yayında yenirehberlik.com sitesi ise diğerlerinden farklı olma iddaasında bulunarak yayın hayatına başlamıştır. Amacımız eğitim camiasına gerçekten yararlı olmaktır. Rehberlikle ilgili olan siteler muhakkak bizlere birşeyler sunmuştur. Bizim amacımız dünya ile parallel bir şekilde rehberlik faaliyetlerini yürütmektir. Diğer siteleri kötülemek için değil kendi hayallerimizi gerçekleştirmek için yayındayız.

Internet aleminde yeniyiz, acemiyiz ama özgünüz. Eksiklerimizden dolayı bizi afedeceğini düşünüyoruz. Acele etmeden varlığımızı sürdüreceğiz. Ama kendimiz olmaya gayret göstereceğiz.

Öğretmen,veli ve öğrencileri rehberlik hakkında bilgilendirmek, onların kendilerini daha iyi tanımalarına hizmet etme amacındayız.

yeni bir site olarak yayın hayatına başlayan yenirehberlik.com sitesi öğrenci ve öğretmenlere hizmet verecektir. Öğrencilerin sınavlar tercihler ve dersler hakkında bilgi alabilecekleri, sınav sorularını indirebilecekleri bir site olacaktır. Öğretmenlerin ise mesleki gelişimleri hakkında bilgi toplayabilecekleri, eğitim hakkındaki haberleri görebilecekleri bir site olacaktır.Ayrıca rehberlikle ilgili dökümanların paylaşılacağı bir site olacaktır.

not: Ne yazık ki bu yazı 10 nisanda yazılmasına rağmen sitenin çökmesinden dolayı 28 mayısta tekrar yayınlamak zorunda kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.