E-Devlet Şifresi Alma Yolları

Haber

Her TC vatandaşının merak ettiği konulardan biri e-devlet şifresinin nasıl alınacağıdır.  E-devlet şifresini almak için yapılması gerekenleri bu başlık altında topluyoruz. Buradaki yazıyı okuduğunuzda e-devlet hakkında detaylı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Tüm devlet kurumlarının kapısı bu sistem sayesinde bize açılıyor. Evimizden çıkmadan bir çok devlet işlemlerini yapmamız e-devlet sistemi ile mümkün. İnternet hakkında biraz bilgi sahibi olan herkes bir tık ile birçok işlemini rahatlıkla yapabilecektir. Sabıka kaydını öğrenmekten hastanelerde randevu almaya, SGK prim sorgulamadan KYK işlemlerine kadar devletle ilgili işlemleri bir tıkla yapmanız mümkün olmuştur.

E-devlet sistemini kullandığınızda evinizden çıkmadan, sıra beklemeden, ekşi yüzlü memurlarla tartışmadan ihtiyacınız olan kurumsal işlemlerinizi sanal alemde kendi şifreniz ile yapabiliyorsunuz. E-devlet şifresi hakkında detaylı bilgileri yenirehberlik.com üzerinde öğrenmeniz için bu sayfa sürekli güncellenecektir. Aşağıda verdiğimiz linki tıkladığınızda e-devlet’e hemen girebileceksiniz.

E-Devlet Şifresi Nereden Alınıyor?

Şifreyi almak için size en yakın olan PTT şubesine kimlik kartınızla başvurduğunuzda 10 TL karşılığında alabiliyorsunuz.  Aldığınız şifreyi daha sonra sistem üzerinden değiştirme imkanınız var. Şifrenin başkalarının eline geçmemesi için gerekli özeni göstermek zorundasınız yoksa başınıza hiç hoşlanmadığınız şeyler gelebilir. Şifre ve kullanıcı  adı ile giriş yaptıktan sonra sabıka kaydı alma, sabıka kaydı sorgulama, sgk hizmet dökümüne bakma, randevu alma, bazı sözleşmeleri imzalama gibi bir faaliyeti yerine getirebilirsiniz.

SİSTEME GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.