Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Nisan 2014

TEOG sınavı Puan Hesaplama

TEOG sınavı Puan Hesaplama

Birinci ve ikinci dönem sınav puanları hesapla. En doğru TEOG puan hesaplama bizde. 2014 yılı teog puanları hesaplama. 2013-2014 eğitim yılı puan hesaplamaları. Kaç doğru kaç puana denk gelir. En sağlam teog puanları yenirehberlik.com sitesinde. Teog merkezi sınavı sistem puanlarını öğren. Merkezi ortak sınav puanlarını hesapla. Teog puan hesaplayıcımız MEB ile uyumludur. E-okul verileri ile çakışmaz. 

28 Kasım 2013 tarihinde yapılan merkezi ortak sınavlarında kaç puan alacağınızı merak ediyorsanız. Puan hesaplama programı ile bu merakınızı giderebilirsiniz. Türkçe-Matematik-Din kültürü ve Ahlak Bilgisi ile fen bilgisi- İngilizce- Sosyal bilgiler derslerinde yaptığınız doğrulara göre ne kadar puan alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bazılarının adını MESOS olarak değiştirdikleri liselere geçiş sınavlarının puanlarını hesaplamak için aşağıdaki programı kullanabilirsiniz. Burada denemelerde yada gerçek sınavda yaptığınız doğru sayılarını girmeniz sınav puanınızın hesaplanması için yeterlidir. Liselere yerleştirme puanınızı öğrenmek için ise doğrularınızı girdikten sonra 6., 7. ve 8. sınıf yıl sonu notlarını girmeniz yeterli olacaktır.

Denemelerde yaptığınız doğru sayılarının size ne kadar puan kazandıracağını ancak bu tür hesaplama programları ile yapabilirsiniz. Unutmayın MESOS puanlarınız 700 üzerinden hesaplanırken TEOG puanınız ise 500 Üzerinden hesaplanıyor.

Hesaplama ile ilgili sorularınızı yorum kısmında sorabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Lütfen yorumlarınızı imla kurallarına göre yapınız. İmla kurallarına göre yapılmayan, harfleri eksik olan yorumlara cevap verilmeyecektir.

Yorum Yaz

Site Yazarı Google +: Rehber Erdal