2014 Üniversite Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

Genel

7-17 Temmuz tarihlerin arasında yapılan üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Tercih sonuçları açıklandı mı? 2014 ÖSYM tercihleri ne zaman açıklanacak? Hangi tarihte üniversite tercih sonuçları belli olacak? Bir üniversiteye yerleştim mi? Tercih sonuçları açıklandı mı? Tercih sonuçlarını hemen öğren.  YGS-LYS tercih sonuçları belli oldu mu? YGS tercihleri ne zaman açıklanacak? LYS sonuçları ne zaman belli olacak?

 2014 ÖSYS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ. 

2014 üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasına sayılı saatler kaldı. ÖSYM sınav sonuçlarını açıklama konusunda çok hızlı davranmaktadır. Yerleştirme sonuçlarını açıklamak konusunda da aynı hızı gösterecek gibi gözüküyor. En son yapılan üniversite tercihlerinin ne zaman açıklanacağı adayların en çok merak ettiği konudur.

Acaba bir üniversite kazandın mı? Bir yere girebilecek miyim? Telaşında olan üniversite adayları sonuçların hemen açıklanması bekliyor. 17 Temmuz’da biten tercih döneminden sonra adaylar beklemeye başladı.

Tahminize göre bir iki gün için ÖSYM bir sürpriz yapacak ve sonuçları açıklayacak. Sonuçlar açıklandığında bu sayfada size bildireceğiz.

3 thoughts on “2014 Üniversite Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

  1. Çocuk gelişimi mezunuyum tercihimi açıköğretim çocuk gelişimi yaptım
    seneye YGS sınavına girdiğimde yerleştirmede okul puanım düşer mi yoksa alanımı seçtiğim için düşmez mi?

  2. Sadece Uzaktan eğitimi olan 3 üniversite tercihinde bulundum ne yazık ki kısmet olmadı okuma hevesimiz vardı sınavsız geçiş olarak hakkımı kullanarak okumak istedim ama yerleşemedik “Sonuç: Bir yükseköğretim programına yerleşemediniz. ” bu şekilde yapıcak birşey var mı ? bir daha ki YGS sınavınımı beklemeliyiz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.