Hakkımızda

Yenirehberlik.com olarak amacımız özellikle YGS-LYS ve Lise hazırlık sınavlarında öğrencilerimize en doğru bilgileri en basit biçimde vermeye çalışmaktır. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sınav ve okul konularında yardımcı olma amacı ile yola çıktık. Sitemizde üniversite ve lise taban puanları bulabildiğiniz gibi sınavlarla ilgili sorularınızı sorabiliyorsunuz. Sorularınıza 24 saat içinde cevap vermeye çalışıyoruz. 2012 üniversite yerleştirmelerinde birçok öğrencimize faydalı olduğumuzu düşünüyoruz. Sordukları sorulara bilgimiz dâhilinde (bilmediklerimizi öğrendikten sonra) cevaplamaya çalıştık.

Bir blog sitesi olarak yayın hayatına başladık. Ama hep bir blog olarak devam etme amacında değiliz. Çok daha geniş bir portal olma yolunda ilerliyoruz. Bizi takip eden arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin aklından silinmeyecek bir site olma yolunda ilerliyoruz. Sayfalarımızın ziyaretçileri % 98 oranında Google aramaları sonucunda gelmektedir. Bu bizi heyecanlandıran ve ilerleme şevkimizi artıran bir unsurdur.

Bazen kafamıza takılan bir soruyu başka birine sormadığımız için sonra çok pişmanlık duyarız. İleride pişmanlık yaşamamak için sınavlar hakkında detaylı bilgilere sahip olalım ve bir bilene soralım.

Sınavlarda ve okul hayatında hepinize başarılar diliyoruz.

Yenirehberlik.com

1 thought on “Hakkımızda

  1. Aleyna
    Ben erzurum imam hatip lisesi mezunuyum2016 yılı .erzurum ilahiyat fakültesi gündüz bölümü nü istiyorum.ygs 4 puanım 309 sıralamam244 bin diploma notum 86 inşaallah 52 puan okuldan verilecek.ilahiyatınki ise 147 bin puanı ise 342 sizce gelirmi .gidebilirmiyim.gececisine yada girme ihtimalim varmı varsa ne kadar..yardımcı olursanız sevinirim.sıraalamam kaça düşer.ek puan kalkmıştı şimdi tekrar verilmiş ama benim kayıt tarihim tutmuyor.ek puan alamıyorum 1 sene okulda kalmışlara ek puan verilior şimdi benden 30 puan öndeler ne yapmamgerekir.haksızlık değil mi bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.