Yazı Editöründe İnceleme İçin Gönder Yazıyorsa

Genel

İnternet sitesine sahip olan her webmasterin yaşadığı bazı sorunlar var. Bu sorunlara karşı bulunulan çözümler ise paylaşıldıkça diğer webmasterlerin işine yaramaktadır. İki gündür sitem üzerinde yazı yazamıyordum. Yazı yazmamamın sebebi ise wordpress görsel metin editörü‘nün çalışmaması idi.

Hem yazı yazma editörü çalışmıyor hem de yayımla butonu yerine inceleme için gönder butonu yazıyordu. Google amcaya sordum, bulduğum bir çok cevabı denedim olmadı. Bir kaç defa wordpress’i güncellememe, eklentileri kapatıp açmama rağmen çözümü bulamadım.

En son denediğim yöntem ise veritabanının yeniden yüklemek oldu. Veri tabanını tekrar yükledikten sonra sorunu çözebildim. Anladığım kadarı ile sorun veritabanı yüklenmesinden kaynaklanan bir hataydı. Şimdilik sorunu çözdüm. Çözümden sonraki ilk yazım ise bu olsun istedim.

Sizlerde de böyle sorun oluştu ise veri tabanınızı silmeden yedek bir veritabanı kurun. Sonra wp-confip.php dosyasında yeni yazdığınız veri tabanınızın adını yazarsanız, kaldığınız yerden devam edersiniz.

Umarım bu yazı sorunu olan arkadaşlara yardımcı olur.

 

2 thoughts on “Yazı Editöründe İnceleme İçin Gönder Yazıyorsa

  1. benimde site ile ilgli bazır sorunlarım var yardımcı olabilirmisiniz acaba? birde burası rehberlik sitesi değil mi yoksa kulvar mı değiştiriyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.