2013-ek-yerlestirme-tercih-robotu

2013 Ek Yerleştirme Tercih Robotu

Tercih işlemleri en az sınav soruları kadar zor bir faaliyettir. Bir sürü program arasında işimize yarayacak olanı bulmak gerçekten uzun zaman alan ve dikkat dağınıklığa sebep olan bir iştir. Tercihleri kılavuzdan bulmaya çalışırken aynı zamanda bir bölüm kaçırmamak için bütün programlara bakmak zorunda kalıyoruz. Bu durumda yapacağımız tercihler üzerinde sağlıklı düşünmemizi engellemektedir. İşte tercih robotları istediğimiz programı süzmemize yarayan, işimizi kolaylaştıran araçlardır.

Kültür Dershaneleri koordinatör rehber öğretmeni Salim Ünsal hoca tarafından hazırlanan aşağıdaki program tercihlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmanıza yardım edecektir. Kendisine teşekkür ediyoruz. Programı kullanabilmeniz için biraz excel bilgisine sahip olmanız ve bilgisayarınız Microsoft Office programları olmalıdır. En az 2007 sürümünün olması programı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

 

2013 ek yerleştirme tercih kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Cevapla

Email Adresin Yayınlanmayacak.* ile işaretli alanlar gereklidir. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>